REZIVO

Drevo je najstarším stavebným materiálom. Už od stredoveku bolo predurčené ako základný stavebný materiál pre stavbu obydlia a iných konštrukcii.

Jednoduchá opracovatelnost dreva, umožnuje prevádzat pevné a ekologické konštrukcie. Jedným z naj-používanejších stavebných konštrukcných prvkov v stavebníctve je strecha.

Strecha je stavebná konštrukcia, ktorá sa vyskytuje nad chráneným prostredím a je vystavená priamemu pôsobeniu poveternostných vplyvov.Preto musíme venovat velkú pozornost samotnej konštrukcii strechy a obzvlášt výberu drevnej hmoty – reziva, ktoré odoláva silovým úcinkom a zataženiam.

Z uvedených dôvodov vám spolocnost euro RN s.r.o. ponúka kvalitnú drevnú hmotu I. triedy akosti, ktorú podla vašich želaní, alebo projektovej dokumentácie vieme dodat v požadovaných rozmeroch hranolov, fošni, dosiek alebo strešných lát.

Samozrejme, nesmieme zabúdat na ochranu dreva proti plesniam, drevokaznému hmyzu a hubám. Aj v tejto problematike vám naša spolocnost euro RN s.r.o. vie podat pomocnú ruku. Dodávanú drevnú hmotu vám vieme naimpregnovat ochrannými prostriedkami ako sú Bochemit, alebo Krovsan a to v rôznych farebných odtieňoch.