V súvislosti s požiadavkou našich zákazníkov a obchodných partnerov na exkluzívny výrobok naše technické oddelenie vyvinulo vzor škridlového plechu s názvom AVANTGARDE.

Vyznačuje sa veľmi výrazným tvarom, hĺbkou lisovania a vysokým profilom, čo jej dodáva neopakovateľný vzhľad.

 Je to výrobok vytvorený pre zákazníkov, ktorí dokážu oceniť elegantný, subtilný a rafinovaný vzhľad a vysokú kvalitu výrobku.

Dokonale sa hodí na obytné a verejné budovy ako aj sakrálne stavby.

Charakterizuju ho pokojne a harmonicky pôsobiace tvary, vďaka čomu sa dokonale hodí nie len na objekty bytovej výstavby , ale svoje uplatnenie nachádza aj na verejných budovách, nájomných domoch, reštauráciach, hoteloch a penziónoch. Vzor STANDARD PLUS sa vyrába nepretržite 9 rokov. Za toto obdobie bolo vyrobených viac než 1000000 metrov škridlových plechov, ťo najlepšie dokumentuje popularitu, vysoku kvalitu dôveru zákazníkov.

Tento typ krytiny sa dokonale hodí na obytné a verejné budovy ako aj sakrálne stavby. Prvotným cieľom krytiny STANDARD bolo ponúknuť výrobok vysokej kvality, bezpečne a estetický zabalený. Sme presvedčený, že vďaka overeným riešeniam, dvadsaťročným výrobným skúsenostiam a novátorskému prístupu sa škridlový plech STANDARD stane nezabudnuteľným.

Vzor škridlového plechu PRÉMIUM je jedným z najekonomickejších a najpredávanejších vzorov škridlových plechov vo firme euro RN s.r.o.. Bol vytvorený s myšlienkou uspokojit zákazníkov, ktorí potrebujú pokryt velké strešné plochy.

Použitím vzoru PRÉMIUM sa ušetrí asi 6 % materiálových nákladov.

Klasická keramická škridla bola vždy vzorom pre tvorcov škridlových plechov. Odpoveďou firmy euro RN s.r.o. na tieto tendencie je najnovší vzor s názvom EXCLUSIVE. Vysoký profil EXCLUSIVE a jej klasický vzhľad jej dávajú neopakovateľný a exkluzívny charakter. Moderná linka na výrobu EXCLUSIVE umožňuje lisovať moduly s dĺžkou 35 a 40 cm. EXCLUSIVE je škridla pre náročného zákazníka, ktorý si cení jej klasickú a výraznú líniu.

Strešný systém RETRO PANEL je vhodný pre pokrytie striech rodinných domov, novostavieb ako aj rekonštrukcii starších striech, objektov obcianskej vybavenosti, sakrálnych stavieb a priemyselných objektov.

Vďaka svojim vynikajúcim mechanickým vlastnostiam a vzhľadu podobnému falcovanej strešnej krytine je vhodný na všetky typy striech pultových aj sedlových s minimálnym sklonom 8°- 90°.

Ďalšia z výhod strešného systému RETRO PANEL je jej využitie pri rekonštrukcii starších striech rodinných domov nakoľko je možné túto strešnú krytinu montovať aj na pôvodné latovanie.

Systém RETRO PANEL má dlhú životnosť a nevyžaduje si žiadnu náročnú údržbu.